Biuro architektoniczne istnieje od 2003 r. Wykonujemy projekty dla Klientów indywidualnych oraz z sektora zamówień publicznych. Architektura jest dla nas najważniejsza. Wierzymy, że dobry projekt jest efektem ciężkiej pracy, konsekwencji działania i pasji.

Maciej Panek

Architekt, Prezes Zarządu

Wyznawca zasady że jedyna stałą rzeczą w życiu jest zmiana. Wielbiciel wszelkich odmienności i form kreacji twórczej. Uzależniony od dobrej konwersacji, włoskiej kuchni i aktywności fizycznej.

Wojciech Buragas

Architekt - prokurent spółki, główny arch. prowadzący

Krzysztof Głuch

Architekt - arch. prowadzący

Projektuje od zewnątrz, lubi różnorodność i wyzwania, ceni minimalizm. Doświadczenie pozwala mu na swobodne i efektywne poruszanie się w tym środowisku. Oprócz pracy jego pasją jest rodzina, książka i film, dokładnie w tej kolejności.

Dawid Dulęba

Architekt - asystent projektanta

Adriana Gagatek

Architekt - asystent projektanta

Katarzyna Sawicz

Architekt - asystent projektanta

Inspiracji do tworzenia poszukuje w swoich zainteresowaniach - sztuce i historii. Fascynuje ją nawarstwianie się epok i kultur w obiektach zabytkowych. Przy projektowaniu najważniejszymi czynnikami są kontekst miejsca oraz relacja budynku z otaczającą go przestrzenią i człowiekiem.

Cecylia Dobrzyńska

Architekt prowadzący

Wierzy, że architektura stanowi dialog człowieka z otoczeniem. Działania projektowe opiera na potrzebach klienta i dążeniu do jakości, wynikającej z rozwiązań przestrzennych i materiałowych. W wolnych chwilach ceni sobie kontakt z naturą w towarzystwie dobrej lektury oraz podróże. Po za projektowaniem architektury zajmuje się również grafiką użytkową.

Aleksandra Kmieć

Architekt - asystent projektanta

Mateusz Kolmer

Architekt - asystent projektanta

"Przez pryzmat przeszłości spoglądaj w przyszłość" - motto życiowe mające bezpośrednie przełożenie na prace projektowe, swoista synteza historii z obecnymi oraz przyszłymi czasami. Zafascynowany kulturą Dalekiego Wschodu, a przede wszystkim kuchnią japońską.

© 2023 - IDS Architekci Sp. z o.o.